PROJEKT
O NAS
TU ZACZNIJ
KLIMAT
POLITYKA MŁODZIEŻOWA
WOLONTARIAT
DEBATY
KULTURA
EDUKACJA
FILMY
PARTNERZY I PATRONI
1

Cześć! Nazywam się Kasia Kubik i maksymalnie się cieszę, że mogę być liderką tak fajnego i inspirującego projektu, jakim jest Generacja Zmian! Zajmuję się dwiema sekcjami, klimatyczną i dotyczącą polityki młodzieżowej, a na co dzień realizuję kilka wolontariatów, działam w Amnesty International i angażuję się w inicjatywy młodzieżowe. Tańczę też latino i słucham belgijskiej muzyki, staram się zmieniać świat na troszeczkę lepszy i coraz lepiej odnajduję się jako aktywistka. Do naszego projektu chciałabym wnieść przede wszystkim sporo pomysłów i energii do ich realizowania.

2

Hejka, jestem Magda Kłęczek i w Generacji Zmian zajmuję się kontaktem i mediami. Jeżdżę na łyżwach, uwielbiam chodzić na debatki i kocham wydry! Postanowiłam wziąć udział w projekcie, żeby pokazać ludziom mnogość inicjatyw, w które mogą się zaangażować, jak i udowodnić, że każdy może samodzielnie rozpocząć swoją własną.

3

Siemka! Jestem Aga Podstolak i jestem harcerką, debatuję, interesuję się psycholingwistyką, uwielbiam jeździć na rolkach, odkrywać nowe miejsca, a czasem zrobię też coś na szydełku. Poprzez projekt chcę dać wszystkim, którzy nas obserwują ogrom inspiracji oraz motywacji do działania. W projekcie Generacji Zmian mam nadzieję pokazać, że wszyscy mamy wpływ na rzeczywistość, a przyszłość nie należy tylko do ludzi głośnych i przebojowych. Każdy z nas może generować zmiany! W projekcie jestem odpowiedzialna za sekcję wolontariatu. Uważam, że wolontariat jest świetnym narzędziem, które dodaje odwagi i pomaga zacząć działać.

4

Cześć! Nazywam się Pola Łęgowska i w naszym projekcie będę realizować sekcje debatancką. Moim głównym celem jest zachęcenie wszystkich młodych do aktywnego udziału w świecie, który nas otacza. Poprzez materiały, wywiady i poradniki, chciałabym zaangażować Was w ten temat, a także sprawić, żeby słowo „debata” wzbudzało w Was tyle zaangażowania i radości, jak wśród moich debatanckich przyjaciół. Zapraszam was wszystkich do wspólnego zgłębiania zagadnień debatanckich i odkrywania tego świata z innej perspektywy!

5

Cześć! Tutaj Karolina Fryt. Chyba mogę powiedzieć, że wiele mi w duszy gra - od muzyki, poprzez harcerstwo, teatr, film i fotografię, żeglarstwo, języki, aż po czerpanie niezwykłej radości z kontaktów z ludźmi. Moja chęć działania na różnych płaszczyznach zaprowadziła mnie między innymi do programu telewizyjnego The Voice Kids czy też warsztatów Civic UP! Academy organizowanych przez Ambasadę USA. Teraz czas na działanie w Generacji Zmian! Zajmuję się stroną graficzną projektu i mediami, co sprawia mi ogrooomną przyjemność. Chciałabym, aby wszyscy nasi beneficjenci wynieśli z projektu tak samo dużo, jak ja!

6

Hej! Nazywam się Wojtek Kusztal i moim zadaniem w Generacji Zmian jest stworzenie strony internetowej. Interesuję się naukami ścisłymi, muzyką i kinem. Postanowiłem wziąć udział w projekcie, by zdobyć jak najwięcej nowych umiejętności oraz promować pozytywne podejście do życia i ludzi. Mam nadzieję, że cała inicjatywa zakończy się dużym sukcesem!

7

Hej! Tu Helenka S-Ż. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i udzielać się społecznie. Tym projektem chciałabym przekonać Was (tu zwracam się głównie do moich kochanych towarzyszy naukowej niedoli - licealistów, ale również do dorosłych), że warto robić "coś więcej", nie tylko przyglądać się biernie codzienności i patrzeć, jak czas przepływa nam przez palce. W naszym projekcie zajmuję się sekcją kulturalną, która jest bardzo bliska memu sercu. Sama interesuje się aktorstwem (kocham to uczucie, gdy mogę wejść na scenę i powiedzieć kilka, na pozór zwykłych, zdań, w taki sposób, żeby jak najbardziej trafić do widza, a ogranicza mnie tylko wyobraźnia), również sztuką - zarówno lubię ją oglądać, jak i tworzyć. Ale moją największą pasją jest muzyka i pisanie. Śpiewam w naszym chórze szkolnym i scholi dominikańskiej, gram na pianinie i lubię tańczyć. Muzyka, tak jak pisanie, to genialny sposób na wyrażenie swoich emocji. A co do pisania - uwielbiam pisać wiersze. Moim największym autorytetem w tej dziedzinie jest Wisława Szymborska. Jestem też dosyć rzadko spotykanym okazem - pomimo że chodzę do klasy matematyczno-chemicznej, interesuję się też prawem i lubię debatować. Mam jeszcze kilka innych pasji, o których mogłabym tutaj wspomnieć, min. żeglarstwo i moda. Ale nie powinnam się tak rozpisywać. Więc kończąc: ZróbMY coś RAZEM!

8

Hejka! Nazywam się Gabrysia Rożnawska i w Generacji Zmian zajmuję się sekcją kulturową. Nasz projekt skupia się na inspirowaniu, wystawianiu się na nowe doświadczenia i angażowaniu siebie nawzajem, co wierzę - jest niezwykle ważne dla nas wszystkich!