PROJEKT
O NAS
TU ZACZNIJ
KLIMAT
POLITYKA MŁODZIEŻOWA
WOLONTARIAT
DEBATY
KULTURA
EDUKACJA
FILMY
PARTNERZY I PATRONI

Życie w bańce


Pandemia koronawirusa z pewnością zmieniła dotychczasowe życie każdego z nas. Wprowadzenie wielu obostrzeń, zakazów i nakazów ma na celu ochronę naszego zdrowia, jednak czy to na pewno tak działa? Izolacja z pewnością chroni nas przed możliwością zarażenia się wirusem, niestety niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Gdy nagle pojawiło się mnóstwo obostrzeń, izolacja, strach o zdrowie i życie swoje oraz swoich bliskich, znacznie pogorszyła się jakość naszego życia, a przede wszystkim naszej kondycji psychicznej. Zapominamy, że nasze zdrowie, zarówno fizyczne jak i psychiczne jest jednym z najważniejszych aspektów naszego życia.

Nasz projekt pt. “Życie w bańce” kierujemy do każdej osoby niezależnie od płci i wieku. Chcemy uświadomić, jak istotne jest dbanie o sprawność fizyczną oraz kondycję psychiczną w dobie pandemii. Staramy się zwrócić uwagę innych na coraz częstsze pojawianie się niewidzialnych chorób psychicznych.

Publikując plakaty, krótkie anegdoty i ciekawe zdjęcia chcemy zwrócić uwagę jak największej ilości internautów na istotę troski o własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Ponadto chcemy zaproponować naszym odbiorców techniki i wskazówki, dzięki którym będą oni mogli znacząco podnieść jakość swojego zdrowia psychicznego w wielu aspektach (motywacja, lepszy humor, poczucie stabilności, wyciszenie).


Serdecznie zapraszamy na nasze media społecznościowe:
Facebook: Życie w bańce
Instagram: zyciewbance.