PROJEKT
O NAS
TU ZACZNIJ
KLIMAT
POLITYKA MŁODZIEŻOWA
WOLONTARIAT
DEBATY
KULTURA
EDUKACJA
FILMY
PARTNERZY I PATRONI

#wZMIANKA: Festiwal Muzyki Filmowej

Dziś nadmieniamy o Festiwal Muzyki Filmowe w Krakowiej, który co roku rekrutuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji wydarzenia. Festiwal odbędzie się w dniach od 26 maja do 1 czerwca.
Angażując się w wolontariat podczas FMF, możecie między innymi pomagać w opiece nad artystami, zaangażować się w obsługę widowni, wesprzeć obsługę biura prasowego oraz social mediów czy też pracować w Centrum Festiwalowym (czyli zająć się obsługą Miasteczka Festiwalowego oraz Strefy dla dzieci Kids in Kraków).

#FMF #Ilovefmf #ProgramWolontariatuKBF

Link do formularza zgłoszeniowego

Można zgłaszać się do 24 marca 2020 r.

Program festiwalu znajdziecie tu

A tak o swoim wolontariacie podczas poprzedniej edycji Festiwalu wspomina Mateusz:

“Wolontariat jest dla mnie sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dzięki niemu poznałem nowych ludzi, odkryłem nieznane mi wcześniej organizacje oraz nauczyłem się wielu umiejętności, które procentują. Swój pierwszy wolontariat realizowałem podczas XII Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Informacje o nim znalazłem na Facebook'u. Aby dostać się na wolontariat, trzeba było wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać CV. Podczas niego mogłem pomagać w organizacji największego festiwalu muzyki filmowej w Europie. Przy okazji mogłem słuchać swoich ulubionych soundtrack'ów z filmów.”

Opracowała: Aga Podstolak