PROJEKT
O NAS
TU ZACZNIJ
KLIMAT
POLITYKA MŁODZIEŻOWA
WOLONTARIAT
DEBATY
KULTURA
EDUKACJA
FILMY
PARTNERZY I PATRONI

Magdalena Błyskosz: Our Future Foundation

Przez wiele lat edukacja na najbardziej prestiżowych uczelniach świata wydawała nam się wręcz niemożliwa. Na szczęście powoli zaczynamy rozumieć, że studia za granicą są dla nas tak samo dostępne jak kontynuacja nauki w kraju ojczystym. Wszystko to za sprawą organizacji wspierających nas w naszych ambitnych celach, takich jak Our Future Foundation.

Fundacja założona przez dr Michała Mazura to platforma łącząca studentów z najlepszych światowych uczelni z uzdolnioną młodzieżą z całej Polski. Zbiera wiedzę i doświadczenia z całego świata w jednym miejscu. Zapewnia podopiecznym kompleksową pomoc w procesie rekrutacji na najlepsze światowe uczelnie, oferując programy stypendialne i mentoringowe. Our Future Foundation przyczynia się do długofalowego rozwoju kraju poprzez budowanie kadr zdolnych do sprostania prawdziwie globalnym wyzwaniom. Integruje licealistów i studentów z przedstawicielami nauki, kultury i biznesu poprzez współpracę z renomowanymi firmami (m.in. Amazon), dzięki którym młodzież może zdobyć nieocenione doświadczenie zawodowe jeszcze przed rozpoczęciem studiów.

Niedługo Fundacja rusza z kolejnym programem, dzięki któremu podopieczni w wieku 15-19 lat, wyłonieni w procesie kwalifikacji, pozostają pod opieką doświadczonych tutorów – studentów prestiżowych światowych uniwersytetów (m.in. University of Oxford, University of Cambridge czy Harvard University) i otrzymają pomoc w wyborze uczelni i kierunku oraz w przejściu złożonego procesu aplikacji dzięki indywidualnym konsultacjom. A już teraz zapraszamy na webinar organizowany przez Our Future Foundation w dniu 24 maja w godzinach 18:00 - 19:30. Gdzie dowiecie się: Dlaczego warto studiować za granicą? Jak wybrać uczelnie oraz kierunek studiów? Czy taka przygoda musi kosztować majątek? Jak sprawić, aby tak nie było? Zapisy znajdują się tutaj, a więcej info - tutaj!

P.S. Fundacja poszukuje zmotywowanych do działania, aktywnych społecznie i niebojących się wyzwań licealistów, którzy dołączą do naszego zespołu w roli Ambasadorów Our Future Foundation. Stanowi to okazję do nawiązania nowych znajomości, nabycia nowych umiejętności oraz przeżycia niesamowitych przygód przy okazji wydarzeń organizowanych przez Fundację. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt przez DM lub mailowo na adres magdalena.blyskosz@off.org.pl.

Magdalena Błyskosz, Koordynator Województwa Małopolskiego Our Future Foundation